Ed HarrisI

Edward Allen Harris

8,2
45 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Harris

Harris posiada znakomity warsztat aktorski a wg mnie jego najlepsza rola za którą powinien dostać oscara (była tylko nomiacja) to Richard z "Godzin" Daldry'ego znakomite, głębokie ukazanie te postaci. Brawo za tę rolę jak i za resztę.

luque19

Zgadzam się wzruszyłam się jak oglądałam go w tym filmie szkoda że nie dostał za te rolę oscara

luque19

kolejny wielki aktor który nie został doceniony przez żydowską akademię - pewnie go nagrodzą za całokształt gdy już go nie będzie wśród nas

tomucho77

Apeluję do Akademii! Dajcie facetowi Oscara! Nie chcę za 20 lat oglądać jak jakieś młode beztalencie wręcza mu honorowego,a on cicho mówi tylko< Thank you>(Taki miałam niedawno koszmar!)Facet jest wspaniałym aktorem!Kto jest ze mną- łapka w górę!
Pozdrawiam...

elena3

ja jestem z tobą i podnoszę obie rence i nogi

tomucho77

Znakomita, wyważona, hipnotyzująca rola w "Niepokonanych".

Magdala19

również polecam ten film, razem z colinem i stworzyli wspaniałe role

Boskigrom

Mimo,że nie przepadam za talentem aktorskim Colina to muszę stwierdzić,że w ,,Niepokonanych"był rewelacyjny! Ed Harris jak zwykle pokazał klasę(Oscar należał mu się za,,Pollock")Trochę wkurzała mnie Soarisie Ronan...

elena3

Odpowiem sama sobie:
1.Tekst,,Paszporty proszę"w końcówce był najlepszy!(i ta mina Zorana!)Śmiech na sali...
2.Zagrajmy proszę w tę fajną grę:
Bill Paxton-Twister-Helen Hunt-Lepiej być nie może-Jack Nicholson-Infiltracja-Matt Damon-Rącze konie-Penelope Cruz-Blow-Johnny Depp-Parnassus-Jude Law-Wróg u bram-Ed Harris
Teraz może...Judy Garland...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones