Dave MatthewsI

David John Matthews

6,6
488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Matthews

Genialny muzyk. Polecam znakomity koncert na DVD Dave Matthews Band - Live in Central Park. Ponad 100 tyś ludzi i fantastyczny koncert. Mieszanka rocka, jazzu, funku, folku. Świetna kapela z rewelacyjnym skrzypkiem i perkusista. Najwyższy światowy poziom, mistrzowie grania na żywca.

przemek_32

popieram totalnie widze że kolefga zna się na muzyce a koncert zajefajny ale rowniez polecam koncert jak nie ogladales Live from Folsom Field Boulder Colorado a szczegolnie wykonanie All Along Watchtower dreszcze ;]

silver232

Tak znam. Dreszcze i to jakie - solo na skrzypcach jest powalające. Byłem nawet na ich koncercie ale All Along... nie zagrali. Z jednej strony szkoda a z drugiej - zagrali tyle innych rzeczy, że im wybaczyłem - hehe. Niech im będzie. Pozdrawiam.

przemek_32

Ależ Ci zazdroszczę tego koncertu ;) Folsom Field wymiata - keyboard Griessara w "All along..." też był świetny! Swoją drogą polecam koncert w Radio City Hall z Timem Reynoldsem - utwór "Lie in our graves" - genialne wykonanie na dwie gitary! Pozdrawiam fanów dobrej muzyki :)

ghael

To nie było solo Griessara tylko Butcha Taylora. A koncert Dava z Timem w Radio City Hall świetny. Miałem okazję być na ich koncercie w Berlinie i było cudownie. Nawet nie wiem czy ten koncert nie był lepszy od koncertu DMB w Brukseli. Teraz już szykuje się na Paryż. Pozdrawiam.

przemek_32

szczęściarz... chciałabym móc być choć na jednym ich koncercie...

fizanka

Pozdrowienia dla fanów Dave'a i jego kumpli! Świetna kapela! Miałem okazję widzieć ich na żywo i zgadzam się, że w tym fachu nie mają sobie równych. Generują niesamowite ilości energii. Mam nadzieję, że wkrótce zaczną odwiedzać również Polskę. Pozdrawiam!

przemek_32

Ciekawostka dla sympatyków DMB,a dokładniej Boyda. Nie dawno nakręcił swój film, poniżej trailer
http://www.snagfilms.com/facespremiere

majher89

Dodam jeszcze, że muzykę do filmu współtworzą członkowie zespołu więc z pewnością będzie ciekawie.

przemek_32

Live at Red Rocks 8.15.95 - mój ulubiony. :)

przemek_32

http://www.youtube.com/watch?v=zqm4VygR0kM
Cały koncert Woodstock 99, według mnie jeden z najlepszych w ich wykonaniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones