Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 499 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

hitchcock

użytkownik usunięty

No nie opisaliście przygód trzech detektywów!!!

Ja osobiscie przeczytałam całą serię Przygód TRrzech jakze dzielnych,młodych detektywów(no oprocz kilku z nowej serii ,bo to juz nie było to samo co wczesniejsze).Powiem szczerze,ze byłam goraca miłosniczka tej serii,zawsze lubiłam sama zgadywac,kto jest wiiny i co sie stało na prawde.Jak udawało mi sie dobrze zgadnac byłam z siebie dumna jak paw.Teraz juz niestety troche wyrosłam z tch ksiazeczek,ale nie załuje ze je przeczytałam,moj chłopak jak sie pozniej okazało tez przeczytał cała serie. :o)
Pozfrawiam
Alfa

Rzeczywiście, PTD to też moja ulubiona seria książek, przeczytałem wszystkie.

użytkownik usunięty

TRZEJ DETEKTYWI GÓRĄ NAJLEPSZA CZĘŚĆ TO TAJEMNICA SKAŁY ROZBITKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moja ulubiona czesc to "Tajemnica nawiedzonego zwierciadła".Strasznie sie wtedy bałam jak to czytałam.

Moja ulubiona czesc to "Tajemnica nawiedzonego zwierciadła".Strasznie sie wtedy bałam jak to czytałam.
Re up:
Tak sie zastanawiam: o czym to było?Jakos na liscie ksiazek z pierwszej serii tego nie znalazłam.
"Pierwsza seria "Trzech detektywów" to:
1.Tajemnica jąkającej się papugi.
2.Tajemnica szepczącej mumii.
3.Tajemnica srebrnego pająka.
4.Tajemnica krzyczącego zegara.
5.Tajemnica jęczącej jaskini.
6.Tajemnica nerwowego lwa.
7.Tajemnica śpiewającego węża.
8.Tajemnica kurczącego się domu.
9.Tajemnica potwora z Sierra Nevada.
10.Tajemnica bezgłowego konia.
11.Tajemnica wędrującego jaskiniowca.
12.Tajemnica zaginionej syreny.
13.Tajemnica gadającej czaszki.
14.Tajemnica „Śmiertelnej Pułapki”.
15.Tajemnica kaszlącego smoka.
16.Tajemnica nawiedzonego zwierciadła.
17.Tajemnica niewidzialnego psa.
18.Tajemnica śmiejącego się cienia.
19.Tajemnica magicznego kręgu.
20.Tajemnica zabójczego sobowtóra.
21.Tajemnica płonącego urwiska.
22.Tajemnica szlaku grozy.
23.Tajemnica porwanego wieloryba.
24.Tajemnica wypchanego kota.
25.Tajemnica Szalonego Demona.
26.Tajemnica Purpurowego Pirata.
27.Tajemnica Rafy Rekina.
28.Tajemnica człowieka z blizną.
29.Tajemnica Wyspy Szkieletów.
30.Tajemnica futrzanego misia.
31.Tajemnica nieznośnego kolekcjonera.
32.Tajemnica Płomiennego Oka.
33.Tajemnica gołębia o dwóch pazurach.
34.Tajemnica spotkania Małych Urwisów.
35.Tajemnica Jeziora Duchów.
36.Tajemnica złowieszczego stracha na wróble.
37.Tajemnica złotego orła.
38.Tajemnica Zamku Grozy.
39.Tajemnica zielonego ducha.
40.Tajemnica pana Pottera. "

Alfa

kolejność na filmwebie: http://alfred.hitchcock.filmweb.pl/Alfred,Hitchcock,(I),ciekawostki,PersonCurios ities,id=382 [alfred.hitchcock.filmwe ...]

jest chyba zła.....powinno być tak:

Druga seria "Nowe przygody Trzch Detektywów" to:
1.Trefne kółka.
2.Śmierć na wynos.
3.Dolina Śmierci.
4.Jak w komiksie…
5.Powrót z piekła.
6.Nieczysta gra.
7.Szaleńcza afera.
8.Pechowy deszczowiec.
9.Perły Patrycji Mc Grove.
10.Duch Malcolma Fostera.
11.Brudny interes.
12.Władca fortuny.
13.Zabójcza ekstaza.
14.Noc ognistych demonów.
15.Złoty strzał perkusisty.
16.Pułapka za 100 milionów.
17.Gadający grobowiec.
18.Ucho szatana.
19.Mroczne sekrety.

ej dlaczego nikt nic nie mówi o jego wspaniałych filmach takich jak Psychoza czy starsza pani znika???? hitchcock to geniusz!!!!!1

użytkownik usunięty
Nuriko

Moi zdaniem jego twórczość była bardzo ambitną i światową domeną!Co najwspanialsze,to to,iż on nie koncentrował sie tylko nad pisaniem scenariuszy,tylko także wydal super książki detektywistyczne:)Główny bohater-Jupiter Jones dzielnie wraz ze swymi przyjaciółmi odkrywał wszytskie tajemnice i zagadki.Książki skłaniaą ku głębokim refleksją i pozwalają w bardzo fajny sposób sie zrelaksowac i przenieść w świat fantazji:)))))

użytkownik usunięty
Nuriko

hitchcock to geniusz, ale jego seria (notabrne jego) też jest super

użytkownik usunięty

No właśnie nie opisali!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze nie przeczytałam wszystkich, bo nie mam gdzie kupić czy wypożyczyć. Ale mam zamiar!!!!!!!!!!!!:)

użytkownik usunięty

Komu się chciało pisać calą listę????? Podziwiam cierpliwość. podoba mi się Pete

Mi :]
Skopiowalam 40 razy Tajemnica,no i reszte musialam recznie wpisac.
Dzieki za komplement.
A ksiazki mozna dostac w bibliotece lub w tanich ksiazkach.
Ogolnie to bardziej mi sie stara sria podobala niz ta nowa.

użytkownik usunięty
Alfa

mi też zgadzam się
masz GG? to pytanie dla dziewczyny z cierpliwością

tak mam,ale jak chcesz pogadac na ten temat,to tu przeciez tez mozna

Alfa

Alfa
zgazam się z tobą co do czesci "Tajemnica nawiedzonego zwierciadła". Przeczytałam juz 11 przygód trzech detektywów :)

użytkownik usunięty
Marchef_w_butonierce

osobiscie dopiero zaczełem czytac te przygody trzech detektywow i przeczytalem juz dwie.wiem ze to malo ale przeczytalem je w dwa dni.
zamierzam przeczytac wszystkie.i jeszcze jedo:a tak w ogole to ile jest czesci?
pozdrawiam
wojtek

użytkownik usunięty

Jestem miłośniczką twórczości Hitchcocka,nawet mialam okazję stac przy nim...hehe,ale to było w muzeum figur woskowych(Madame Tussaud's)On jest genialnym pisarzem!!!Uwarzam,że każda książka pozwala nam wnioskować,jaką ten człowiek miał wyobraźnie :))) Nie każdy potrafi tworzyc taki gatunek jakim jest sensacja,on był w tym mistrzem.A jesli chodzi o P.M.D to polecam wam "Tajemnicę magicznego kręgu".Pozdrówka dla wszytskich :)

Moja ulubiona to "Tajemnica Zamku Grozy". Jeszcze czytałem kilka, ale już nie pamiętam tytułów.

Pozdrawiam

Marchef_w_butonierce

KOCHANI!!! NAPRAWDĘ JEST MI BARDZO PRZYKRO I CHCE MI SIĘ PŁAKAĆ!

- Przeczytałam już kilkanaście części „Przygód Trzech Detektywów i Tajemnic Tajemniczych Tajemnic”, ale dziś odkryłam spisek!!! ;)

Alfred Hitchcock tego NIE NAPISAŁ! - NIESTETY!!!

Napisał te wspaniałe książki pan Robert Arthur być może z polecenia Alfreda Hitchcocka (?)

Zresztą sami zobaczcie:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Three_Investigators [en.wikipedia.org/wiki/T ...]

i

http://www.elizabetharthur.org/bio/rarthur.html [www.elizabetharthur.org ...]

Co wy na to?!

À propos - czy jest jakaś ekranizacja przygód "Trzech Detektywów"?

Nickey_Max

Zgadza się. Alfred Hitchcock nie napisał żadnej książki z serii Przygody Trzech Detektywów.

Fanów PTD zapraszam do:
- serwisu internetowego: http://www.ptd.yoyo.pl
- forum: http://www.przygodytrzechdetektywow.fora.pl

VPN

chyba nie ma zadnej ekranizacji...poczekajcie jeszcze troche to ja to wyrezyseruje ;D
w kazdym razie chce!

ajj... PTD...świetne...!

ej a w Drugiej serii, tytuł 19. ,,Mroczne sekrety'' - pierwsze słysze... a wydawało mi sie ze przeczytałam wszystkie...

fragola

Przyznac trzeba,ze Przygody Trzech Detektywow sa fantastyczne:)Bedac mlodsza przeczytalam prawie wszystkie czesci pierwszej serii (drugiej moze tez-kiedy to bylo:P) Z checia przeczytalabym,a zarazem odswiezyla sobie wszystkie czesci jeszcze raz:)Niestety trudno mi na nie natrafic.Posiadam tylko "Szalencza afere" - reszte wypozyczalam w bibliotece.To byly czasy...:)

Jest jedna ekranizacja niestety w niemieckiej wersji językowej. Nie wiadomo czy będzie podłożony polski dubbing albo polski lektor. Tytuł tego filmu to "Die drei ??? Das Geheimnis der Geisterinsel" czyli "Trzej Detektywi i Tajemnica Wyspy Szkieletów"

użytkownik usunięty
furmon7

Za Wikipedia "8 listopada 2007 r. będzie miał premierę pierwszy film wyprodukowany przez niemieckie Studio Hamburg pt. "Die drei Fragezeichen und das Geheimnis der Geisterinsel" (ang. "The Three Investigators and the Secret of Skeleton Island") nakręcony na podstawie książki "Tajemnica Wyspy Szkieletów" autorstwa Roberta Arthura.ę

hahah zawsze wiedziałam, że to ściema, nigdy nie zgadzały mi się wydarzenia, pasowało jakby to były lata 80te, 90te i wgl za nowoczesny styl jak na A.H. Ale serie uwielbiałam, przeczytałam prawdopodobnie wszystkie( chyba z nowej serii jakiejś części nie dostałam) i mam nadzieję powrócić do lat 'młodości' i zaznajomić się z adaptacjami a są dwie;) niemieckie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones