Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 499 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

To jakiś żart? Coś takiego, jak boyle robi w top 10, a Hitchcock nawet w top 100?

B_janek

Też mnie to zaskoczyło. Rozumiem, że nie wszyscy sięgają po klasykę, ale bez przesady. Hitchcock poza pierwszą setką?

ShadowDrake

Też to dla mnie przykre. Ale cóż poza setką ma w sumie lepsze towarzystwo jak Bergman, Antonioni czy Bunuel. W TOP10 widzę tylko jednego mistrza, czyli Kurosawę.

użytkownik usunięty
B_janek

jakiś czas temu, był w pierwszej setce i to chyba jeszcze na dość wysokim miejscu. Też wchodzę i jak spojrzałem, które miejsce zajmuje, to się bardzo zdziwiłem...

B_janek

słusznie, to chyba jakiś żart. pięciokrotny laureat oscara nie jest nawet w top 10... żenada.

babariba

Dziwne to mało powiedziane. Ale ostatnio obserwowałem filmweb to się nie dziwiłem, ale teraz to po prostu istny cud miód... Ojciec chrzestny I i II, Lot nad kukułczym gniazdem, Pulp fiction, Avatar itp, wszystkie arcydzieła, które dawno wypadły z top 100, znajdują sie w pierwszej 50. Jest super.

B_janek

Ten ranking trzeba zostawić bez komentarza wg. mnie Hitchcock to jeden z najlepszych reżyserów w historii kina. On powinien być w pierwszej piątce, a jak nie ma go w pierwszej setce to co to kurwa za ranking?!?!. Głosują dzieci z gimnazjum, a one niestety albo nie słyszały nawet o nim albo nie rozumieją jego filmów.

B_janek

To nie jedyny przykład.
Bergman, Felini,Kubrick, Leone - gdzie oni wszyscy są ?

_GF_

Ni ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones