Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 499 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

Co jakiś czas wypożyczę lub znajdę w internecie film pana H. Rozpoczynam od Lokatora,
sądzę, że następny będzie "Ring", wolę zachować porządek chronologiczny w twórczości
tego wspaniałego reżysera.

weekendowy_filmowiec

to świetna inicjatywa, chociaż myślę, że jak się wciągniesz to rok zamieni się ledwie kilka miesięcy!

weekendowy_filmowiec

Świetny pomysł. Też tak zrobię. Pozdrawiam. :))

impaler1

Na razie tylko obejrzałem "Lokatora". Zakochałem się w filmach niemych przez tą produkcję i przez parę innych.

weekendowy_filmowiec

Cieszy mnie to że ktoś docenia "stare" filmy :) Mają w sobie to coś czego nie doświadczy się w dzisiejszych produkcjach. Pozdrawiam.

impaler1

impaler1 zgadzam się w całej rozciągłości:) i jak pisze czumczum pewnie ogarniesz pana Hitchcocka w czasie dużo krótszym niż rok:) fajny pomysł ja miałem podobny nie dawno z filmami Woody Allena juz je ,,zaliczyłem'':) Hitchcocka te które są w miarę dostępne też mam zaliczone jeden z moich filmowych faworytów:) pozdrawiam

Szalik999

Jak niżej

weekendowy_filmowiec

Zapraszam do zagłosowania w mojej ankiecie na najlepszy film Hitchcocka! głos można oddać na blogu : http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/550926 Będę wdzięczny!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones