Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 499 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

Odkąd przeczytałem tą książkę, stwierdziłem że Alfred Hitchcock jest najlepszym pisarzem na Świecie!!!!!!!!!!!!!

Hitek

O taak, przeczytałam chyba z 30 częśći tego cyklu. Bardzo przyjemna książka ;PP. Wciąga...

Hitek

Alfred Hitchcock nie jest autor "Przygód trzech detektywów". To jest po prostu seria sygnowana jego nazwiskiem, nic więcej.

Philip

CO ZA BZDURY PISZESZ, FAK NIE JEST AUTOREM CAŁEJJ SERII, ALE TO ON JĄ ZAPOCZĄTKOWAŁ I STOWRZYŁ KILKA TYTUŁÓW

Leon_B_Fink

PS
trzech detektywow wymyslil Robert Arthur ale to hitch zapocztkowal serie ksiazek

Leon_B_Fink

Alfred Hitchcock nie napisał NIGDY żadnej książki. Nie można nazwać, więc go najlepszym pisarzem na świecie. Zanim będziesz krzyczał (capslock) i zarzucał mi pisanie bzdur to sam się doucz, bo na razie to Ty piszesz bzdury. A serię zapoczątkował Robert Arthur.

Philip

Też to czytałem. Mam nawet kilka egzemplarzy w domu. To w końcu pisał tą książke czy nie?

Kryychaa

Nie pisał. http://en.wikipedia.org/wiki/Three_Investigators

Philip

Robert Arthur także nie napisał tych książek których czytaliśmy.
Są to jakieś re-reedycje pisane przez kogoś zupełnie innego ;P

Może i opierają się na książkacg Arthura, ale nic po za tym ;)

Hitek

O kurcze, ale temat napisałem;/ ale wpade zaliczyłem.

Hitek

oj tam wpadę

nieważne kto książki napisał, ważne że one wciągały i miło się je czytało :) 12 lat temu :)

BBR

Ja już przeczytałem 2 i jestem w połowie trzeciej książki z tej serii. Naprawdę super się czyta i cały czas trzyma w napięciu. A jakie najbardziej wam się podobały książki z tej serii????????????????????

Hitek

Też czytałam i przyznam że wciąga...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones