Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 493 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

Które filmy mistrza uważacie za najlepsze??

LOBO9

Psycho
Vertigo
Rear Window
Strangers on a Train
Wrong Man
Frenzy

szarlotka_

Chcialem stworzyc taki nowy temat, a tu prosze -jest! Dziekuje.

szarlotka_

1.Psycho
2.Vertigo
3.Strangers on a Train
4.The wrong Man
5.I Confess
6.Frenzy

użytkownik usunięty
LOBO9

Niezaprzeczalnie i niepodważalnie-"Rebeka".

LOBO9

Ptaki
Północ-północny zachód
Starsza pani znika
Psychoza

LOBO9

Bardzo trudne pytanie, dla mnie większość filmów Hitchcocka jest super. Ale powiedzmy, że te są dla mnie najlepsze(kolejność przypadkowa):
1. Rear Window
2. Vertigo
3. Notorious
4. Psycho
5. North by Northwest
6. Suspicion
Chyba te lubię najbardziej, chociaż "Spellbound" też niezły, "Rebecca" bardzo dobra, no i oczywiście "The Birds."

Veda12

Niedawno oglądnęłam "Linę", świetny film, dodaję go do mojej listy ulubionych filmów Hitchcocka.

Arwena_2

Eee, ten koment wyżej to mój ;-)

LOBO9

Oglądałem narazie cztery, a w kolejności od najlepszego wyglądają tak:
1. Okno na podwórze
2. Psychoza
3. Ptaki
4. Północ - północny zachód

Niech to ktoś podliczy ;)

LOBO9

Dla mnie:
1. Psychoza (arcydzieło! jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem!)
2. Okno na podwórze
3. Ptaki
4. Północ - północny zachód
Nie widziałem wszystkich, np. podobno świetnego "39 kroków", więc jakby ktoś mógł, to proszę o link do miejsca, z którego można ściągnąć filmy Hichcocka i do miejsca z napisami.

mrozikos667

Ja lubie Psychoze i Sznur. Podobały mi sie jeszcze te krótkie historyjki (Alfred Hitchcock Przedstawia czy jakoś) co leciały na kanale a'la Tele24 czy Polonia 1 (choć to nieważne, bo jestem pijany). YOYOYOYOYOYOYO.

fff

Vertigo (najlepszy film wszechświata!), Starsza pani znika (czemu nikt jeszcze tego nie wymienił? wspaniały!), Okno na podwórze, Psychoza, Cień podejrzenia, Północ-północny zachód. Z dzieciństwa mam jeszcze sentyment do drugiej wersji Człowieka, który wiedział za dużo. Hitch to najlepszy reżyser wszech czasów!!!

ckdexterhaven

Najlepsze:
1. Psychoza
2. Okno na podwórze
3. Zawrót głowy
4. Ptaki

Jest jeszcze oczywiście więcej wspaniałych filmów, które Hitchcock nakręcił np: Północ-północny zachód, Starsza pani znika, Rebecca, Osławiona, Nieznajomi z pociągu, Lina, Urzeczona...

mrozikos667

www.torrentspy.com i wpisz Hitchcock . Pozdro:)

LOBO9

Północ-północny zachód
Starsza pani znika
Dial m for murder
catch the thief
rear window

użytkownik usunięty
LOBO9

Psychoza
Ptaki
Okno na podwórze
Te trzy najbardziej.Poza tym np. Urzeczona.Generalnie nie było takiego który bym oceniała źle czy nawet średnio.

użytkownik usunięty
LOBO9

1. "Psychoza"
2. "Ptaki"
3. "Starsza pani znika"
4. "Okno na podwórze"
5. "Nieznajomi z pociągu"
6. "Północ - północy zachód"
7. "Zawrót głowy"

To wszystkie filmy Hitchcocka, które widziałem. Uważam, że nic nie jest w stanie przebic "Psychozy" i "Ptaków". To mistrzowskie filmy.

użytkownik usunięty
LOBO9

Ptaki i Psychoza. Wstyd się przyznać, ale tylko te filmy Alfreda Hitchcocka widziałem...

To na początek polecam "Okno na podwórze" i "Osławioną", świetne filmy. Chociaż Hitchcock sporo wspaniałych filmów nakręcił.

użytkownik usunięty

Oj, rzeczywiście, Frost, to lekki wstyd... Trzymam kciuki, żebyś to szybko nadrobił. Teraz na ZONE EUROPA i ALE KINO! lecą filmy Hitchcocka. Jeśli masz, możesz obejrzec.

LOBO9

Mistrza ma wiele świetnych filmów - ciężko by wymieniać w kolejności,ale jak już bym miał się na coś zdecydować to głos oddaje na PSYCHOZE

LOBO9

Vertigo
Starsza pani znika
Psycho





Leon_B_Fink

Vertigo
Psycho
Nieznajomi z pociągu
Szał

LOBO9

1. Rope
2. Lifeboat
3. Psycho
4. Dial M for Murder
5. Marnie
6. Spellbound
7. North by Northwest
8. Trouble with Harry
9. Rear window
10. Foreign Correspondent

LOBO9

Moje typy to: Psychoza, Ptaki i Szał. Pozdrowienia dla wszystkich fanów Hitcha :)

LOBO9

Zawrót głowy
Okno na podwórze
Psychoza
Północ - północny zachód
Szał

Jakoś natomiast nie przedpadam za "Ptakami". Wiem, że to dziwne, ale to pewnie coś ze mną nie tak.

użytkownik usunięty
karloff

"Wyznaję" to jeden z najlepszych filmów mistrza grozy , coś niesamowitego.

użytkownik usunięty

Ja to w sumie patrze bezkrytycznie na filmy Hitchcock'a i każdemu jego filmowi daję 10/10, ale z takich ulubionych to chyba: Psychoza, Ptaki, Okno na podwórze, Starsza pani znika, M jak morderstwo

LOBO9

moje top 10 HITCHA.
vertigo
rear window
notorius
psycho
birds
blackmail
north by northwest
spellbound
shadow of a doubt
i confess

LOBO9

+

Lina
Rebeka
Marnie
Trema

Leon_B_Fink

Hitchcock to zajebisty reżyser i scenarzysta. Jego filmy zapadają głęboko w pamięć i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Ten człowiek na zawsze wpisał się w karty historii kina.

Ale do rzeczy. Moim zdaniem, każdy konsener kina powinien obejrzeć Vertigo, North by northwest, psycho i oczywiście frenzy. Te filmy to klasyka, którą powinien obejrzeć każdy kto uważa się za maniaka filmowego.

LOBO9

Najlepszy film Hitchcocka jaki ogladałem, to PTAKI. pierwszy raz oglądałem je mając... 5 lat!!! W tedy film ten był dla mnie najstraszniejszym przeżyciem! Zresztą Ptaki są na mojej liście najlepszych filmów. Podobały się również mojej 8 letniej siostrze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones