Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 497 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

Chciałabym zacząć oglądać filmy Hitchcock'a tylko nie wiem od którego zacząć myślałam że
byłoby najlepiej rozpocząć od najstarszych produkcji .Co sądzicie co warto obejrzeć ?

Technology_

cześć, moim zdaniem, po prostu "leć" po kolei, albo losowo ;) Jedne przypadną Ci bardziej do gustu inne mniej, gusta są różne ;)
Miłego oglądania :)

użytkownik usunięty
Technology_

skoro chcesz zaczynać od najstarszych produkcji to najlepiej byłoby najpierw obejrzeć Rebeke

Przed "Rebeką" było jeszcze sporo filmów wartych uwagi. Pierwszy wielki film to "Lokator".

użytkownik usunięty
krysiron

no, tak ale Lokator to już prehistoria i raczej nie poleciłbym i nie polecałbym go na sam początek. Jeśli chodzi o filmy godne uwagi przed Rebeką to oczywiście 39 kroków i Starsza pani znika.

Ja polecam. "Lokator" to nadal wielkie kino, dla mnie lepsze od tych dwóch filmów (skądinąd bardzo dobrych) wymienionych przez Ciebie.

użytkownik usunięty
krysiron

dobry na pewno u mnie ma 7/10 ale do tych dwóch nawet nie ma startu.

Zauważyłem, że nie lubisz filmów niemych. Niech chętni sami obejrzą i sami ocenią co wolą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones