Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 499 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

Zastanawia mnie dlaczego Mistrz Horroru jest na 93 miejscu w rankingu najlepszych reżyserów...

użytkownik usunięty
Porcupine_Man

A mnie zastanawia który jego film jest horrorem.

Chyba najlepszym przykładem mogą być Ptaki, chociaż Psychoze też można pod horror podciągnąć. No ale oczywiście "wychowankowie" takich filmów jak Piła czy innych dzisiejszych gniotów powiedzą że to lipa. Jego filmy należy oceniać z perspektywy czasu.

Porcupine_Man

O Mistrz Alfred nie jest od horrorów.On jest od dreszczowców ale zgadzam się z tobą w 100% ze te dzisiejsze horrory to gniot nie jak np.Lśnienie

Porcupine_Man

Większość jego filmów klasyfikuje się jako thrillery (dreszczowce) i nazywany jest królem dreszczowców. Chyba tylko Ptaki można uznać na horror.

krysiron

Horrory czy thrillery... nie ma sie co sprzeczac. A Mistrz Horroru to tylko jego przydomek, który przytoczyłem tak samo jak Mistrz Thrilleru czy Mistrz Kina Grozy etc etc. To tak ku woli wyjaśnienia.

Porcupine_Man

z tego samego powodu z którego beznadziejny "Avatar" jest na 8 wśród filmów. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones