PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627751}

Sztanga i cash

Pain & Gain
6,3 72 276
ocen
6,3 10 1 72276
5,2 17
ocen krytyków
Sztanga i cash
powrót do forum filmu Sztanga i cash

stracony potecjal dobrych aktorow i tyle. obejrzalem go ze wzgledu na Mark a i zaluje bo z polwe to przewijalem... strata czasu....

ocenił(a) film na 9
pio8510

"stracony potecjal dobrych aktorow i tyle" Widać że przewijałeś najlepsze sceny .Potencjał aktorski Mark'a jak napisałeś został tutaj wykorzystany w 100%.
90% ludzi komentujących na filmwebie to wielcy "wykwintni znawco krytycy " a do tego trzeba podejść z dystansem .
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
SiwyGzh

moze i masz racje, moze nastawilem sie na wiecej akcji w tym filmie. w cc to oni swoimi tekstami wymiataja czego w filmie brakowalo przynajmniej w moim przypadku.

ocenił(a) film na 4
pio8510

to 1 film ktory przeskakiwalem po klatkach bo inne z nimi bylu super

ocenił(a) film na 7
pio8510

Naprawdę tragedia, ja bym darował sobie filmy na Twoim miejscu ;)
Film nie jest jakaś mega produkcją ale jak się go ogląda można nabrać pewnego rodzaju smaczka do tego co się wydarzy. Było wiele scen bardzo dobrych ale i tak tępych, że szkoda słów, w gruncie rzeczy film przypadł mi do gustu i to się liczy. Taka parodia prawdziwej historii i o to cała tajemnica.

ocenił(a) film na 1
Arrent

Ty jestes tragedia ten film mnie zdewastowal

ocenił(a) film na 9
pio8510

Tak , zgadzam się ;-) tekst typu " Chińskie Ku****wo " wymiata .

ocenił(a) film na 10
SiwyGzh

Same cioty na tej stronie

ocenił(a) film na 9
karbaro

Jak z niej zejdziesz to bedzie o jedna mniej.
Pozdrawiam.

SiwyGzh

dokładnie tak

ocenił(a) film na 7
pio8510

Jak można oceniać film po obejrzeniu zaledwie jego połowy?

ocenił(a) film na 3
dirt16

Ano można.
Ja nie jestem np. z tych co jedzą gówno z nadzieją, że zmieni się w nutellę.

ocenił(a) film na 3
negroz

:P

pio8510

popieram film obejrzany na podglądzie niestety....obejrzałam ze względu na Marka ale i on nie pomógł w tym czymś 3/10

ocenił(a) film na 8
pio8510

Zauważ o czym ten film byl ? Opierał sie na prawdziwej historii, a w jaki sposob ta historia zostala pokazana w filmie, komediowo ale i dramatycznie, uwazam ze swietnie zrobiony ! dosc nietypowo, tak inaczej :) DO tego Świetna rola aktorów i ten soundtrack z końca miodzio !

ocenił(a) film na 5
pio8510

Witam,

Ja obejrzałem ze względu na Marka, cóż nie lubię filmów na faktach a jeszcze do tego doszedł "Rock" to się załamałem.

Ogólnie Mark wiadomo zagrał jak mógł, cóż pewno ograniczały ich prawdziwe wydarzenie jak dla mnie za ciężki i nie potrzebnie robili z tego pseuda komedię bo ani nie było to śmieszne ani humor nie wyszedł ani też temat nie nadawał się na robienie z tego komedii.

Jak dla mnie po prostu za ciężki w dodatku na siłę dodany humor który nie bawi i wyszedł bardzo dziwny film i jeszcze te idiotyczne retrospekcje.

ocenił(a) film na 3
sokoleokoo2

w 100% się zgadzam z powyższą opinią
tak samo odebrałem ten film
nie wiadomo czy miałem się śmiać z kiepskiego humory czy płakać z dramaturgi w tej całej historii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones