PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140369}

Mroczne koronki

Midnight Lace
6,8 200
ocen
6,8 10 1 200
Mroczne koronki
powrót do forum filmu Mroczne koronki

Film jest podobny do wielu filmów mistrza czyli jakaś osoba zamieszana w jakąs afera albo wiedząca o czymś i czująca się w niebezpieczeństwie ale nikt niechce tej osobie uwierzyć bo historia jaka opowiada znajomym czy policji jest prawdziwa ale tak absurdalna że nikt niechce jej wnią uwierzyć i musi sama działac(north by northwest czy rear window).Tak jest tez w tym filmie opwiada on o kobiecie do której dzwoni ciągle jakaś osoba i mówi jej że wkrótce zginie,zawsze jak dzwoni to jest ona sama w domu i nie ma świadów na to że ktoś ją dręczy, kobieta napoczatku mysli że to jakiś żart ale pózniej okazuje się że to nie jest żaden żart tylko ktos naprawde chce ją zabić,opwiada o wszytkim mężowi i policji ale nikt niechce jej ,ich zdaniem, absurdalną historie wierzyć, mówiąc kto i poco miał by cie zabić niema motywu,kobieta tak sie przejmuje tymi telefonami że wszystkiego sie obawie niechce nigdzie sama wychodzić popada w depresje co doprwadza do tego że jej bliskie osoby i policja myśla że,sama sobie to wymyśla i zachorowała na chorobę psychiczną aż w końcu....zakonczenie jest znakomite

Quanto

jestem fanką hitchcocka i fanką doris day wiec ten film byl chyba stworzony dla mnie :p super, trzyma w napieciu i naprawde zaskakujace zakonczenie :))

ocenił(a) film na 5
Quanto

nie taki dobry jak wam sie zdaje, do hiczkoka troche brakuje, aktorstwo slabe, kilka scen wzietych zywcem z filmow hiczkoka i wychodzi takie cos,

sredni, jedyny jaki dobry filmw widzialem z doris day to "kochaj mnie albo odejdz" oraz komedyjke "calamity jane"

Quanto

Mnie większość filmów Hitchcocka przypomina tefałenowskie produkcje z serii "Ukryta prawda". Tylko aktorstwo może trochę lepsze...

eltoro10000

I WŁAŚNIE PRZEZ TAKICH NIEDOROZWOJÓW UMYSŁOWYCH JAK TY KINO UPADŁO , TERAZ MAMY KINO DLA AMEB UMYSŁOWYCH I DLA PLANKTONU INTELEKTUALNEGO , HITCHOCK ROBIŁ KINO PONADCZASOWE ,A T Y SIĘ PO PROSTU NIE ZNASZ IGNORANCIE ,WRACAJ DO CYRKU Z KTÓREGO PRZYBYŁEŚ I NIE UDZIELAJ SIĘ TAM ,GDZIE NIE MASZ ŻADNEGO MERYTORYCZNEGO ARGUMENTU.

Solaris_fw

I właśnie przez takich "tytanów" intelektu i kultury jak ty, ten kraj tak wygląda, a na forum nie można się wypowiedzieć, by nie zostać zaatakowanym przez jakiegoś prymitywa z jedną szarą komórką na wyposażeniu. Zgaduję, że wyborca PiSu...
PS. Capslock ci się zaciął.

Solaris_fw

Owszem zdarzały się Hitchcockowi filmy znakomite np. Psychoza a nawet jedno arcydzieło - Zawrót głowy, ale również filmy przeciętne a nawet słabe. Mroczne koronki, natomiast wcale nie wypadają słabo na tle całej twórczości mistrza Alfreda.

ocenił(a) film na 5
Quanto

Nieznośna rozhisteryzowana baba, której nie przychodzą do głowy proste słowa "Spadaj, zboku" ani to, że słuchawkę można odsunąć od ucha, żeby posłuchał też ktoś inny. Kupa dziur fabularnych i absurdalna psychologia. Nie umywa się do Hitchcocka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones