PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7474}

M jak morderstwo

Dial M for Murder
7,9 19 291
ocen
7,9 10 1 19291
7,4 21
ocen krytyków
M jak morderstwo
powrót do forum filmu M jak morderstwo

Fenomenalny

ocenił(a) film na 8

Napiecie od pierwszych minut filmu az do konca takie sa filmy Hitchcocka i min.za to go uwielbiam a M jak morderstwo jest jednym z moich ulubionych filmow mistrza suspensu.

ocenił(a) film na 10
zegan333

To także jeden z moich ulubionych jego filmów.

ocenił(a) film na 10
zegan333

Też muszę przyznać, że przypominam go sobie co jakiś czas. Ray Milland zagrał wspaniale - jego bohater przyprawia o dreszcze wyrachowaniem i bezwzględnością, a przy tym - godne podziwu opanowanie.

ocenił(a) film na 9
zegan333

Mistrz pokazał klase

ocenił(a) film na 9
Goracy

Film faktycznie doskonały, co do trzymania w napięciu zgadzam się, tym bardziej,że oglądałam go po północy i nie usypiałam.
Ray Milland jako Tony był tak przekonujący, że prawie zapomniałam, że to on zaplanował morderstwo żony ! Grace oczywiście piękna i z klasą...Widz chyba nie zniósłby widoku tej oszałamiającej piękności na szubienicy, niewinność ma przecież wypisaną na twarzy. Współpraca byłej księżnej i Hitchcocka zdecydowanie bardzo udana...

ocenił(a) film na 8
sconosciuta

Okno na podworze tez tam Grace swietnie zagrała

ocenił(a) film na 8
sconosciuta

Remake już jest słaby.Ja jestem za tym aby nie powstawały remaki Hitchcocka.

ocenił(a) film na 8
sconosciuta

@sconosciuta, wybacz ale nie mogę sobie darować ;)

G. Kelly nie była wówczas byłą tylko przyszłą księżną; grając w rzeczonym filmie nie znała jeszcze księcia Rainiera.

ocenił(a) film na 8
sconosciuta

Cesarz suspensu pokazał z czego najbardziej jest ceniony choć momentami był przegadany ale nic więcej.

użytkownik usunięty
zegan333

To tak na razie to najlepszy film Hitchcocka jaki oglądałem. Przede wszystkim bardzo dobrze przemyślany scenariusz, świetne aktorstwo i niesamowite napięcie, w szczególności podczas sceny morderstwa nożyczkami, która według mnie przebija tą pod prysznicem z Psychozy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones