PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852533}

Córka

The Lost Daughter
7,2 20 297
ocen
7,2 10 1 20297
7,6 42
oceny krytyków
Córka
powrót do forum filmu Córka

Ryczalam na tym filmie i to bardzo. To my matki, pozostawione same sobie, z tym wszystkim bo przeciez to my matki. W tym filmie widzialam siebie, zmeczona, nie wyspana, ciagle z dziecmi, nie mogaca sie skupic na sobie. Ile razy mialam ochote uciec? Nie wiem nie pamietam. Piekny I do bolu prawdziwy

ocenił(a) film na 9
kozlowska_joanna80

Bycie matką jest bardziej złożone niż to się wszystkim wydaje. Czasami ma się po prostu dość! Doskonały film.

kozlowska_joanna80

Hej, gdzie widziałyście film?

kozlowska_joanna80

typowa madka

_PANDEMONIUM_

typowy idiota

kozlowska_joanna80

Pewnie zabrzmię szorstko, ale nie ma obowiązku rodzenia. Nie rozumiem tego narzekania.

ocenił(a) film na 6
Zabor85

jest

ocenił(a) film na 8
Zabor85

Zgadzam się, ale ja po tym filmie będę chyba bardziej wyrozumiała dla mojej mamy, sama dzieci nie planuję, a film mnie poruszył.

Zabor85

Nie ma, ale co z tego?

ocenił(a) film na 8
Zabor85

to nie jest takie proste, jednak jest wiele nacisków i społecznych i ze strony rodziny, a też jeśli mówimy o takiej sytuacji jak w filmie to pamiętajmy, że X czasu temu, a nawet nadal nie ma jakiegoś bardzo łatwego dostępu do aborcji (która dodatkowo jest ogromnie piętnowana, więc czasami też wgl nie wpada w rangę dostępnej opcji)

lenena

Masz rację, pocięcie lub rozpuszczenie dziecka na kawałeczki, następnie wyssanie go przez lekarza z organizmu kobiety i wreszcie wydalanie resztek jego ciała przez kobietę w kolejnych dniach po aborcji, to doskonały przepis na uzdrowienie tego świata.

Otóż współczesnym nowobogackim postępowcom jak Ty, sodówka tak uderzyła do głowy, że łykacie jak pelikany każdą postępową paplaninę, że zatraciliście już zdolność samodzielnego myślenia, a wydaje się Wam, że jest zupełnie odwrotnie. Pycha w połączeniu z debilizmem (to podobnie jak homoseksualizm tylko termin medyczny, nie oburzaj się) modeluje Cię w idealną mróweczkę dla tych inżynierów społecznych zarządzających mrowiskiem.

ocenił(a) film na 8
qyntelwoods

Lepiej żeby usunąć płód, który nie ma nawet rozwiniętego układu nerwowego ani tym bardziej jakiejkolwiek świadomości, niźli dawać mu cierpieć psychicznie przez wiele lat. On nie miał świadomości tego, że istnieje, a człowiekiem był tylko z perspektywy gatunku, a nie moralności.

Hemoroidan_Kapryskiewicz

święte słowa i w XXI wieku kobieta ma prawo do legalnej aborcji

qyntelwoods

żyjemy w wolnym kraju i każda kobieta ma prawo wyboru także aborcji jeżeli ciąża jest zagrożona,w wyniku gwałtu czy kazirodztwa,bo kto mądry skazywałby się na wieczną mękę mając niedorozwoja obok siebie zamiast normalnego zdrowego dziecka?

ocenił(a) film na 1
Weronka90

Ku.wa te tylko maja jeden fake argument, tysieczny odsetek gwaltu w przypadku ktorego dziecko mozna usinac a te dalej skrobaczki dra morde o gwalcie, nie die same zgwalca a potem usuna wibrator z pochwy bo tyle tylko moga!!! Najpierw sex z kim popadnie a potem skrobanie. Kata smierci zacos takiego powinna byc

Pocaluj_mnie_w_D

Dla ciebie chuja się kara smierci będzie jednego śmiecia i posiada mniej żyjesz z zasiłków i robisz bachory bo dają 500 plus a płód to nie dziecko i usunęłam ciążę nie raz i żyję

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
lenena

ZALOZ GUME NA INSTRUMENT, I DZIECI NIE BEDZIE I BEDA MIALY RABNIETE LASKI PO SPRAWIE CHYBA ZE SA A ZTAK GLUPIE I NIEWYEDUKOWANE ZE NIE WIEDZA CO TO ANTYKONCEPCJA,A POTEM TYLKO DZIECIOM ZYCIE LAMIA, POD SAD Z TAKI PSEUDO MATKAMI

Zabor85

można usunąc za granicą jak w Polsce pislandia zakazała aborcji

Zabor85

Ale jest presją społeczna.

kozlowska_joanna80

Biedne dzieci. Współczuje matki.

użytkownik usunięty
Agniesia1375

sama wiesz co to znaczy a udajesz, że kobieta gada bzdury…

ocenił(a) film na 4

Widzę, że lepiej wiesz od niej co myśli? Ogarnij się...

użytkownik usunięty
Alex303

pasywno-agresywne odzywki do kobiety, również matki mówią wiele ty się ogarnij typiarzu nara

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Alex303

używanie "psychiczny" jako obelgi wow czy to 2013? "Karyna".... widzę, że ciągle siedzisz na demotywatorach i grupach fejsbukowych pt. "Kawały, Dowcipy, HUMOR". Zalecam wyjęcie głowy z dupy.

ocenił(a) film na 4

Chyba nie rozumiesz pojęcia Karyna. Widzę, że Ty w ogóle mało co rozumiesz! :D

użytkownik usunięty
Alex303

Widocznie tak proszę Pana :D

ocenił(a) film na 9
Agniesia1375

Hmmm ja Twoim również współczuję matki. Nie chciałabym mieć takiej dla, której tylko jej wersja bycia kobietą jest jedyną słuszną... Nie każdy musi być rodzicem, nie każdy musi chcieć nim być i nie każdy będzie dobrym nawet jeśli chce nim być. Po tym co piszesz pod tym filmiem stwierdzam, że jesteś w swojej głowie chodzącą doskonałością i nie tolerujesz w innych słabości. Biedne dzieci

ocenił(a) film na 8
Agniesia1375

Współczuję twoim dzieciom. Jednak życie często pokazuje, że takie kobiety jak ty nie mają łatwej starości - najczęściej bez kontaktu z dziećmi albo z mechanicznymi telefonami "byle odbębnić". Zastanów się, póki masz jeszcze czas. Możesz zniszczyć życie nie tylko sobie, ale też innym. Serio, przerażają mnie ci wszyscy ludzie obrażający innych tylko dlatego, że ośmielają się nie podzielać ich poglądów, mieć inne życie, inna moralność. I tacy ludzie na dodatek często decydują się na dzieci. Okropni, mali ludzie, którzy dewastują wszystko wokół. Zawsze gdy patrzę na takie obrazki, szkoda mi tych dzieci, bo to one w przyszłości będą miały masę problemów.

ocenił(a) film na 1
septyma

Brawo!!!!!

ocenił(a) film na 9
kozlowska_joanna80

Polecam film "MATKA i CÓRKA" Vittorio De Siki z oscarową kreacją Sophii Loren
https://www.filmweb.pl/film/Matka+i+c%C3%B3rka-1960-31839

kozlowska_joanna80

może po prostu lepiej zająć się sobą,spełniać marzenia,zwiedzać świat,robić karierę a nie marnować sobie życie siedząc całe życie w pieluchach?

ocenił(a) film na 7
kozlowska_joanna80

W tym filmie akurat ojciec został sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones