PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852533}

Córka

The Lost Daughter
7,2 20 297
ocen
7,2 10 1 20297
7,6 42
oceny krytyków
Córka
powrót do forum filmu Córka

Sponiewierał mnie ten film mocno i jeszcze siedzi mi w głowie. Film chwilami o mnie, bardzo prawdziwy i mocny. Tez nie miałam mocnego instynktu, nie potrafiłam jak matki instagramki pstrykać tysiące fotek i miecz wiecznego banana na twarzy. bardzo kochaałam i kocham mojego syna, ale teraz gdy jest juz starszy jakoś łatwiej przychodzi mi ta miłość, dio małych dzieci trzeba mieć cierpliwość.
Natomiast glosy krytki od osób o tym, że niektórzy powinni sie nie rozmnazać pochodza od tych którzy dzieci chyba nie mają. Nikt nie ejst do konca przygotowany na rolę rodzica, nie wiedomo jak zareaguje psychika.
Świetne role kobiece, wspaniały film.

ocenił(a) film na 9
edyta_maslisz

Nie jesteś sama w swoich odczuciach. Ja też tak miałam.

edyta_maslisz

podpisuję się pod tym- ludzie mówiący "jak ktoś nie nadaje się na rodzica to niech się nie rozmnaża" :D to muszą być słowa bezdzietnego ignoranta bez krzty empatii :) można bardzo pragnąć dziecka, być teoretycznie przygotowanym na rodzicielstwo, ale potem nie wiesz jakie dziecko Ci się trafi, nie wiesz jak ogranizm zareaguje na stałe bodźce dotykowe, słuchowe, braki snu, zmiany hormonalne i fizyczne.. i bach, nagle cała teoria legnie w gruzach :)

ocenił(a) film na 4
edyta_maslisz

Ale chyba jest różnica między byciem zmęczonym, a porzuceniem dzieci? Pracą też ludzie się męczą, ale jakoś niewiele osób decyduje się żeby ją porzucić i zostać żulem... Nie widzę też, żeby ktoś o tym wspominał o tym, ale jak dla mnie to ta główna bohaterka ma jednak mocno nie halo pod deklem. Czy się mylę? Czy wy tak wszystkie koło 50 roku życia, kradniecie dzieciom lalki i się nimi bawicie??

ocenił(a) film na 7
Audionysoss

To, co napisałeś to akurat zbiór uproszczeń.

ocenił(a) film na 8
edyta_maslisz

Mam taką matkę. Po obejrzeniu filmu miałam najgorszy atak paniki w życiu, kiedy wróciły wszystkie wspomnienia, kiedy poczułam jak bardzo i jak często miała mnie w d... Myślałam, że się uduszę. Sama nie mam dzieci ze strachu, że jestem taka sama i się do tego po prostu nie nadaję. Naprawdę nie każdy powinien mieć dzieci.

ocenił(a) film na 8
edyta_maslisz

Myślę że każdy rodzic miał choć przez chwilę taki stan jak Leda. I dlatego ten film (i książka) dotykają tak mocno.
Świetnie zagrane, nakręcone, wyreżyserowane. No i ta muzyka. Bardzo dobre, kameralne kino, pełne trudnych emocji, ale takich dorosłych - rodzicielskich.

pris

Nie każdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones