PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852533}

Córka

The Lost Daughter
7,2 20 297
ocen
7,2 10 1 20297
7,6 42
oceny krytyków
Córka
powrót do forum filmu Córka

Uszanowanko. Ktoś wie kiedy w Polsce w kinach będzie ten film?

ocenił(a) film na 7
inz_Mrooz

Jest to film Netflixa i z tego co pisze na imdb to premiera będzie 31 grudnia.

ocenił(a) film na 6
inz_Mrooz

We Wroclawiu na American film festwial
9-14.11

inz_Mrooz

!Gracias a todos!

ocenił(a) film na 9
inz_Mrooz

Wg strony American Film Festival, dystrybutorem "Córki" jest Monolith Films.

ocenił(a) film na 9
inz_Mrooz

Film wejdzie do polskich kin 4 marca. Dystrybutorami są Velvet Spoon i Monolith Films.

ocenił(a) film na 10
inz_Mrooz

W kinach w Polsce w marcu, ale szczerze mówiąc nie wiem jaki ma to sens skoro od 31 grudnia będzie ogólnodostępny na Netflixie.

pawel81

Czy na pewno będzie w sylwestra na polskim netflixie? Wydaje mi się, że przez premierę kinową w marcu, polski Netflix nie wrzuci filmu do siebie 31.12, nie ma go w zapowiedziach (ewentualnie jestem ślepa :p)

paulinakopczynska

W Polsce nie trafi na Netflixa (przynajmniej na razie). „Musimy” czekać na premierę kinową do marca. Podobny los spotkał u nas „Podły, okrutny, zły” z Efronem i „Przedszkolankę” z Maggie Gyllenhaal.

xxxoliksxxx

Tak właśnie myślałam, dzięki za wyjaśnienie!

ocenił(a) film na 10
paulinakopczynska

Tutaj jest na liście premier: https://www.vogue.pl/a/nowosci-platformy-netflix-na-grudzien-2021

pawel81

Wszystkie zwiastuny w tym artykule oprócz "Córki" są z Netflix Polska. Wydaje więc się, że autor artykułu sądzi, że premiera na amerykańskim Netflixie jest równoznaczna z polską. Oby artykuł miał rację, bo chętnie obejrzalabym ten film przed marcem, ale okaże się już w piątek ;)

ocenił(a) film na 7
paulinakopczynska

Nie trafił na polskiego Netflixa niestety, gdyby miał być, to już by się pojawił. :/

qiks33

Tak, też obczajalam właśnie, czy się pojawiło :(

ocenił(a) film na 7
paulinakopczynska

Moze wystarczy zmienic kraj na netflix? Wlasnie ogladam film na Netlix UK:)

sachsia

Na niemieckim Netfliksie też jest :)

inz_Mrooz

Ja się chyba pogubiłam. Film Netflixa jest na Netflixie (chyba) wszędzie, ale nie w Polsce? Jak to w końcu jest, będzie dostępny na platformie też u nas, czy Polacy muszą iść do kina? :P Ktoś ma jakieś informacje? Nie znalazłam go na liście zaplanowanych premier na najbliższe 3 tygodnie.

ocenił(a) film na 9
Calender

Na jakimś forum widziałam, że niby go ma nie być na polskim Netflixie. Dziwne trochę...

Calender

Nie ma na Netfliksie, bo prawa do tego filmu kupił polski dystrybutor z zamiarem wprowadzenia go na duże ekrany w Polsce od bodajże marca, Netflix jak widać troche ma chyba w d*pie klientów, z których pieniędzy przecież robi te filmy i lekka ręką rozdaje prawa lokalnym dystrybutorom i blokuje możliwość obejrzenia filmu w danym kraju. Film oczywiście jest już od dawna na torrentach jak ktoś bardzo chce zobaczyć

ocenił(a) film na 9
marckoza

A wiesz może czy „Córka” będzie pokazywana w kinach Cinema City?

BMovieManiac

znając życie, w DKFach i kinach nowohoryzontowych

ocenił(a) film na 9
marckoza

Kurczę, mam nadzieje ze jednak się zlitują, chociaż kinowa dystrybucja „Nie patrz w górę” tez ominęła Cinema City…

BMovieManiac

W sieciówkach nie będzie, sprawdź u siebie w lokalnym kinie, DKFie, a jak większe miasto to w tzw. niszowych

ocenił(a) film na 9
BMovieManiac

Ma byc w Cinema City (ale nie wiem, czy w każdym mieście)

inz_Mrooz

Dziś leci na canal +

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones